Kışla Mah. 4. Sokak No: 17 -6 Muratpaşa/ANTALYA
0242 248 44 45
0541 425 1 777

Hakkımızda

Elçi YapımTanıtım Medya;

Fuarcılık ve Medya sektöründe üklemizde uzun dönemdir hizmet vermekteyiz.

Televizyon Programları olarak bir çok ulusal kanalda sektörel programları başarı ile yaptık.

Televizyonlarda yapılmayan içerikler ve farklı formatlarda, yeni  bir çok farklı programlar ürettik.

2019 ve 2020 yıllarında televizyonlarda başlamak üzere, seneryosu ,formatı ve içeriği firmamız tarafından yazılmış ve  adına kayıtlı 4 farklı televizyon programı oluşturduk. Bu program formatları televizyon kanallarında yapılmayan ve yapılmamış şekilde olup, izlenirliği de çok olacak şekilde yazılmıştır.

Eğitim Dünyası

Afacanlar Geziyor

Turizm Türkiye

Kültür Sanat ve Tiyatro isimlerinde dir.

2019 Yılı itibarı ile Televizyon kanallarında Eğitim Dünyası 2019 isimli program ile yayın dönemine başlıyoruz.

Fuarcılık olarak, çeşitli organizasyon firmalarında üst düzey yönetici olarak görev aldım. 23 yıllık fuar organizasyınu sektöründe deneyimliyim.

Bir çok sektörel yurt içi ve yurtdışı organizasyon  projelerinde çalıştım.  Bu projeleri başarıyla sonuçlandırdım. 2000 Yılında kendi firmamı kurarak, sektördeki yerimi aldım.

Eğitim, Otomobil, Mobilya, Teknoloji, Outdor, Bilişim,Kadın Dünyası,Hizmet sektörlerinde başarılı fuarlara imzalar attık.

15 Yıldır Türkiye genelinde, Milli Eğitim Bakanlığı izin ve onayı ile  Üniversite tanıtım günleri ekinliklerini başarı ile düzenliyoruz.

Elçi Yapım Tanıtım Medya Televizyon programları, Fuar organizasyonları  yurt içinde  , sergi, kongre, toplantı , seminer ve özel tanıtım programlarının yanında; reklam, tanıtım, broşür, dergi , görsel elektronik ve digital tanıtım, medya  hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz gerçekleştirdiği tüm etkinliklerimiz de katılımcı , ziyaretçi sarmalında maksimum faydayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Sektörde ilklere imza atan şirketimiz ,Ülkemizin Ekonomik,Kültürel ve Toplumsal yaşamına değer katacak , yaratıcı ve yenilikçi öncü yapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Bölgemize, ülkemize,kaliteli ve faydalı organizasyonlar   yapacağımıza  söz vermiştik sözümüzü tutuyoruz.

Saygılarımızla

Elçi YapımTanıtım  Medya